mec. Marta Trzęsimiech-Kocur

Zajmuję się przede wszystkim obsługą prawną podmiotów gospodarczych, ale także reprezentuję Klientów indywidualnych w sporach sądowych, w szczególności z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa medycznego, prawa pracy i szeroko pojętych spraw odszkodowawczych.
[Więcej >>>]

Remonty, przeprowadzaki, nowa siedziba…

Marta Trzęsimiech - Kocur11 maja 20132 komentarze

Drodzy czytelnicy!

W ostatnich tygodniach moja blogowa aktywność jest znacznie mniejsza. Przyczyną jest remont nowej siedziby Kancelarii (ul. Kościuszki 38/Powstańców 2 w Katowicach) i przygotowania do przeprowadzki, co pochłania bardzo dużo czasu. Przeprowadzka planowana jest na koniec maja, więc od czerwca wszystko wróci do normy i na blogu będą pojawiały się nowe wpisy 🙂

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Asia 17 maja, 2013 o 20:57

Dzień dobry.
Mam pytanie, czy podczas pierwszej rozprawy można wnieść o zapranie praw rodzicielskich i rozdzielność długów? Czy trzeba to określić już w pozwie o rozwód?
Z góry dziękuje za odpowiedz

Odpowiedz

Marta Trzęsimiech - Kocur 18 maja, 2013 o 07:56

Pani Joanno, Swoje stanowisko powinna przedstawić Pani juz w pozwie. Jednak jeśli Pani tego nie uczniła to oczywiście na pierwszej rozprawie sędzia zapyta Panią o stanowisko, np. w zakresie władzy rodzicielskiej. Temat związany z majątkiem będzie przedmiotem odrębnego postępowania, po uzyskaniu rozwodu – podczas rozprawy rozwodowej Sąd nie podzieli Państwa majątku.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: